Afdeklat Piramide Douglas Onbehandeld 3,5x8,5x180cm
Afdeklat Piramide Douglas Onbehandeld 3,5x8,5x180cm
Calculator
stuk
stuk
9,24
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612084
Deze afdekregel is gemaakt van onbehandeld Douglas en is kunstmatig gedroogd. De afdekregel heeft een piramidevorm en is geschikt voor rechte tuinschermen.
• Afmeting: 3,5 cm dik x 8,5 cm breed en 180 cm lang.
• Uitsparing: ca. 5,5 x 1,1 cm.
De afdekregel zorgt voor een nette afwerking en beschermt de bovenkant van het tuinscherm tegen inwatering en weersinvloeden.
• Afmeting: 3,5 cm dik x 8,5 cm breed en 180 cm lang.
• Uitsparing: ca. 5,5 x 1,1 cm.
De afdekregel zorgt voor een nette afwerking en beschermt de bovenkant van het tuinscherm tegen inwatering en weersinvloeden.
Pluspunten
- Bevordert de levensduur van schutting
- Onbehandeld Douglas
- Geschaafd
- Sterke en harde houtsoort
- Eenvoudig te bewerken
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612084 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Kleurfamilie | Geel , Rood |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 8.5 x 3.5 x 180 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 4 kg |
| Nettogewicht | 4 kg |
| Breedte | 8.5 cm |
| Hoogte | 3.5 cm |
| Diepte | 180 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Materiaal dikte | 35 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten