Afdeklat Piramide RCW Onbehandeld 3,6x8,5x180cm
Afdeklat Piramide RCW Onbehandeld 3,6x8,5x180cm
Calculator
stuk
stuk
8,09
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
610646
Deze afdekregel is gemaakt van geschaafd en gedroogd vuren en is Red Class Wood geïmpregneerd. De afdekregel heeft een piramidevorm en is geschikt voor rechte tuinschermen.
• Afmeting: 3,6 cm dik x 8,5 cm breed en 180 cm lang.
• Uitsparing: ca. 6,0 x 1,1 cm.
De afdekregel zorgt voor een nette afwerking en beschermt de bovenkant van het tuinscherm tegen inwatering en weersinvloeden.
• Afmeting: 3,6 cm dik x 8,5 cm breed en 180 cm lang.
• Uitsparing: ca. 6,0 x 1,1 cm.
De afdekregel zorgt voor een nette afwerking en beschermt de bovenkant van het tuinscherm tegen inwatering en weersinvloeden.
Pluspunten
- Bevordert de levensduur van schutting
- Red Class Wood geïmpregneerd vuren
- Geschaafd
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 610646 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Kleurfamilie | Oranje |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 8.5 x 3.6 x 180 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 4 kg |
| Nettogewicht | 4 kg |
| Breedte | 8.5 cm |
| Hoogte | 3.6 cm |
| Diepte | 180 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Materiaal dikte | 36 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten