Azobé Gording Ruw 5x10x350cm
Azobé Gording Ruw 5x10x350cm
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Calculator
stuk
pallet
stuk
33,99
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
207166
De gordingen zijn geschikt voor bevestiging in en rondom grond en water. Door de hardheid van het Azobe hout is het aan te raden om het hout voor te boren. Wanneer u de gordingen heeft voorgeboord, raden we aan om voor de bevestiging te kiezen voor RVS gevelschroeven.
Pluspunten
- Levensduur van meer dan 25 jaar
- Geschikt voor grondcontact
- Eén van de hardste houtsoorten
- Hoge dichtheid en zeer lage buiging
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 207166 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Kleurfamilie | Bruin |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 10 x 5 x 350 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 13.15 kg |
| Nettogewicht | 21.9 kg |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Diepte | 350 cm |
| Gewicht | 21.9 kg |
| Materiaal dikte | 50 mm |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Nabewerking hout | Fijn bezaagd |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|