Beton-afdekkap Schie gecoat diamantkop 180cm
Beton-afdekkap Schie gecoat diamantkop 180cm
Calculator
stuk
stuk
49,95
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612055
Deze Antraciet afdekkap Pyramide voorzien, van een beschermende coating voor een nog mooiere en strakkere afwerking, is 180cm lang en wordt op de bovenste betonnen plaat gemonteerd voor een stijlvolle afwerking
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612055 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 8.4 x 2.9 x 10 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 2 kg |
| Nettogewicht | 2 kg |
| Breedte | 8.4 cm |
| Hoogte | 2.9 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Materiaal dikte | 29 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|