Beton-motief-vulplaat gecoat 20x4,8x184cm rotsmotief (D)
Beton-motief-vulplaat gecoat 20x4,8x184cm rotsmotief (D)
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Calculator
stuk
stuk
35,95
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
212469
Algemeen
| Merk | TuinVisie |
|---|---|
| Artikelnummer | 212469 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 184 x 20 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 33 kg |
| Nettogewicht | 33 kg |
| Materiaal dikte | 48 mm |