Beton-onderplaat Zaan gecoat H24xD3,5xL180cm
Beton-onderplaat Zaan gecoat H24xD3,5xL180cm
Calculator
stuk
stuk
41,95
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612063
Dubbelzijdig gladde betonplaat Antraciet en voorzien van een speciale beschermende coating voor een nog mooiere en strakke afwerking waardoor de kleur bovendien veel langer behouden blijft, afmeting 24cm hoog x 180cm breed x3,5cm dik. Te gebruiken in combinatie met houten stapelprofielen van 180cm lang in het Zaan beton concept.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612063 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 24 x 3.5 x 180 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 37 kg |
| Nettogewicht | 37 kg |
| Breedte | 24 cm |
| Hoogte | 3.5 cm |
| Diepte | 180 cm |
| Gewicht | 37 kg |
| Materiaal dikte | 240 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|