Cantillana Metselmortel 102 M5 A/B PE zak 25kg
Cantillana Metselmortel 102 M5 A/B PE zak 25kg
Calculator
stuk
pallet
stuk
7,19
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
613551
Metselmortel zonder kalk is met name geschikt voor het vermetselen van niet zuigende steensoorten, en kan worden toegepast voor al het metselwerk in weer en wind en voor dragend werk binnen en buiten. De metselmortel wordt geleverd in een zak van 25 kg.
Pluspunten
- Geschikt voor het metselen van niet zuigende steensoorten
- Toepasbaar voor dragend werk binnen en buiten
- Kalkvrij
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | NEN-EN |
|---|---|
| Artikelnummer | 613551 |
| Materiaal | Cement |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 28 x 10 x 53 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 25 kg |
| Nettogewicht | 25 kg |
| Breedte | 28 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 53 cm |
| Gewicht | 25 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Eenvoudig te verwerken | |
|---|---|
| Beperkt houdbaar | Nee |
| Geschikt voor type vloer | Tegels |
Alternatieven