Unidelta schroefkoppeling, 16 bar, klemxbi.dr., 25mmx¾"
Unidelta schroefkoppeling, 16 bar, klemxbi.dr., 25mmx¾"
Calculator
stuk
stuk
3,29
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612272
Een koppeling die wordt gebruikt om een Polyethyleen buis aan te sluiten op een pomp. Deze Polypropyleen koppeling heeft een diameter van 25 mm en een binnendraad met versterkingsring van ¾ inch. De drukklasse is 16 bar. Door de klem verbinding is de tyleenslang eenvoudig te koppelen, hier heb je geen speciaal gereedschap voor nodig.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612272 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 5.3 x 5.3 x 8.3 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0 kg |
| Breedte | 5.3 cm |
| Hoogte | 5.3 cm |
| Diepte | 8.3 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten