Palaplast koppeling, klemxbuitendraad, 16mmx¾"
Palaplast koppeling, klemxbuitendraad, 16mmx¾"
Calculator
stuk
stuk
0,87
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612319
Koppeling geschikt voor verbinden van een druppelslang en een schroefaansluiting. Met deze Palaplast koppeling kun je een overgang maken van een druppelslang naar schroefdraad. Aan één zijde heeft de koppeling een klemverbinding met een diameter van 16 mm en aan de andere zijde een buitendraad aansluiting van ¾".
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612319 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 3.3 x 3.1 x 6.8 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0 kg |
| Breedte | 3.3 cm |
| Hoogte | 3.1 cm |
| Diepte | 6.8 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Bijbehorende producten