Douglas deur compleet Enkel.klampdeur B914x2021mm sponn.maat
Douglas deur compleet Enkel.klampdeur B914x2021mm sponn.maat
Calculator
stuk
stuk
544,95
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612088
Douglas enkele dichte opgeklampte deur 86,6x199,6cm met kozijn, zowel links als rechtsdraaiend. Geleverd inclusief zwart deurbeslag en RVS klinkstel en een cilinderslot. Exclusief tochtrubbers. Inbouwbreedte 91,6cm en inbouwhoogte 202,1cm
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612088 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Kleurfamilie | Geel , Rood |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 3 x 202 x 97.1 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 50 kg |
| Nettogewicht | 50 kg |
| Breedte | 3 cm |
| Hoogte | 202 cm |
| Diepte | 97.1 cm |
| Gewicht | 50 kg |
| Breedte deuropening | 91.6 cm |
| Materiaal dikte | 2020 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|