Douglas deur Dubbele deur B1596xH2001mm sponningmaat
Douglas deur Dubbele deur B1596xH2001mm sponningmaat
Calculator
stuk
stuk
999,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612090
Douglas dubbele opgeklampte glasdeuren met voorzet roedes 164(B)x187(H)cm met kozijn, zowel links als rechtsdraaiend. Geleverd inclusief zwart deurbeslag en RVS klinkstel en een cilinderslot. Inbouwbreedte 169cm en inbouwhoogte 200cm
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612090 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Kleurfamilie | Geel , Rood |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 194.2 x 25 x 201.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 60 kg |
| Nettogewicht | 60 kg |
| Breedte | 194.2 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Diepte | 201.5 cm |
| Gewicht | 60 kg |
| Breedte deuropening | 169 cm |
| Materiaal dikte | 250 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|