Douglas scherm 15-planks 19mm 180x180cm Blank
Douglas scherm 15-planks 19mm 180x180cm Blank
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Calculator
stuk
pallet
stuk
187,83
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
207807
Het Bergen Recht fijnbezaagde tuinscherm heeft een afmeting van 180x180cm en bestaat uit 15 fijnbezaagde douglas planken van 1,9x19,5 cm. Het scherm heeft 2 tussenplanken en is verticaal toepasbaar. De planken zijn middels RVS schroeven op de tussenplanken bevestigd.
Het scherm is onbehandeld, wat zorgt voor natuurlijke uitstraling. Maar ook door natuurlijke invloeden verouderd in de loop ter tijd. Dit maakt het scherm geschikt voor gebruik in de tuin of op het terras.
Waarom bestellen bij Tuinvisie?
- Zelf je leverdatum kiezen.
- Binnen 1 werkdag reactie op je vraag.
- Advies van experts.
Het scherm is onbehandeld, wat zorgt voor natuurlijke uitstraling. Maar ook door natuurlijke invloeden verouderd in de loop ter tijd. Dit maakt het scherm geschikt voor gebruik in de tuin of op het terras.
Waarom bestellen bij Tuinvisie?
- Zelf je leverdatum kiezen.
- Binnen 1 werkdag reactie op je vraag.
- Advies van experts.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 207807 |
| Materiaal | Hout - massief |
| Kleurfamilie | Blank |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 0 x 0 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 53 kg |
| Nettogewicht | 53 kg |
| Gewicht | 53 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|