Ecolan Spuitbus Lijm 750ml
Ecolan Spuitbus Lijm 750ml
Calculator
stuk
pallet
stuk
44,99
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
210566
Ecolan spuitlijm (bus 750ml) is een kant-en-klare contactlijm welke ontwikkeld is voor het verlijmen van Ecolan EPDM rubber vijverfolie en Ecolan beschermdoek op ondergronden van hout, staal en beton. De contactlijm is ook geschikt voor het verlijmen van naadverbindingen van Ecolan EPDM rubber vijverfolie.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 210566 |
| Materiaal | Anders |
| Kleurfamilie | Wit |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 0 x 0 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1 kg |
| Nettogewicht | 1 kg |
| Gewicht | 1 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Alternatieven
Alternatieven