Ecotop Base Bisschopsmuts 29,5x5x19,5x8 normaal facet grijs met schijnvoeg bss KOMO PL2
Ecotop Base Bisschopsmuts 29,5x5x19,5x8 normaal facet grijs met schijnvoeg bss KOMO PL2
Calculator
stuk
pallet
stuk
1,79
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
115172
De BSM 8cm Grijs is een kantsteen met schijnvoeg die veel gebruikt wordt bij betonstraatstenen in keperverband om snijverlies te voorkomen.
Pluspunten
- Verscheidenheid aan mogelijkheden
- Stabiel en grip
- Doorgaans goed waterdoorlatend
- Onderhoudsarm
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | KOMO |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Wildverband | |
| Artikelnummer | 115172 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 19.5 x 8 x 29.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 6.8 kg |
| Nettogewicht | 6.8 kg |
| Breedte | 19.5 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Diepte | 29.5 cm |
| Gewicht | 6.8 kg |
| Materiaal dikte | 80 mm |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Vorm artikel | Bisschopsmuts |
|---|---|
| Facet/vellingkant | Ja |
Bestendigheid
| Kleurvastheid | |
|---|---|
| Vuilwerend | |
| Maatvastheid | |
| Aftrillen mogelijk | |
| Anti-mos werking | |
| Vorstbestendig | |
| Kalkuitbloeivrij |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Voetcomfort | |
|---|---|
| Onderhoudsvriendelijkheid | |
| Geschikt voor oprit | |
| Geschikt voor dakterras | |
| Beperkt houdbaar | Nee |