Ecotop Base H-verbandsteen 20x16,4/11,7x8 vlak antraciet KOMO PL2
Ecotop Base H-verbandsteen 20x16,4/11,7x8 vlak antraciet KOMO PL2
Calculator
m2
pallet
stuk
27,89
per
m2
incl. BTW
Productnummer:
210519
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Machinaal verwerkbaar | |
|---|---|
| Beperkt houdbaar | Nee |
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 210519 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 16.4 x 8 x 20 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 4.9 kg |
| Nettogewicht | 4.9 kg |
| Breedte | 16.4 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Diepte | 20 cm |
| Gewicht | 4.9 kg |
| Materiaal dikte | 80 mm |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Facet/vellingkant | Nee |
|---|