Ecotop Base Halve bss 10,5x10,5x8 normaal facet grijs KOMO PL2
Ecotop Base Halve bss 10,5x10,5x8 normaal facet grijs KOMO PL2
Calculator
m2
pallet
stuk
50,54
per
m2
incl. BTW
Productnummer:
208552
Pluspunten
- Verscheidenheid aan mogelijkheden
- Stabiel en grip
- Doorgaans goed waterdoorlatend
- Onderhoudsarm
Algemeen
| Merk | TuinVisie |
|---|---|
| Artikelnummer | 208552 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 10.5 x 8 x 10.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 2 kg |
| Nettogewicht | 2 kg |
| Breedte | 10.5 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Diepte | 10.5 cm |
| Gewicht | 2 kg |
| Materiaal dikte | 80 mm |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Facet/vellingkant | Ja |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|