Flexline Box Corten 15cm (6,8meter)
Flexline Box Corten 15cm (6,8meter)
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Calculator
stuk
pallet
stuk
144,53
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
610518
De Flexline retailpack bevat 6 strips met een totale lengte van 6,8 meter. De strips zijn 113 cm. per stuk en hebben een hoogte van 150 mm. Een retailpack wordt verkocht met benodigd bevestigingsmateriaal bestaande uit 20 schroeven, 12 grondpennen, 1 bit en een handleiding.
Algemeen
| Merk | TuinVisie |
|---|---|
| Artikelnummer | 610518 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleurfamilie | Bruin |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 10 x 15 x 115 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 21 kg |
| Nettogewicht | 21 kg |
| Materiaal dikte | 150 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|