Gaaselement met kader 45x45mm H180xB90cm geïmpregn
Gaaselement met kader 45x45mm H180xB90cm geïmpregn
Calculator
stuk
stuk
50,95
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612083
'Dit gaaselement, met een afmeting van 90x180 cm, heeft een draaddikte van 3,8 mm, is gegalvaniseerd en heeft een maaswijdte van 7,5 cm. Het is opgesloten in een groen geïmpregneerd, geschaafd grenen kader van 4,5 x 4,5 cm. Tevens mooi te combineren met een dicht scherm, zodat je een doorkijk kunt creëren.
Pluspunten
- Levensduur van 15-20 jaar zonder grondcontact
- Karakteristieke houtnerf
- Eenvoudig te bewerken
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612083 |
| Materiaal | Hout - massief , Metaal |
| Kleurfamilie | Groen |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 90 x 180 x 4.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 12 kg |
| Nettogewicht | 12 kg |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Diepte | 4.5 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Materiaal dikte | 45 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Alternatieven
Alternatieven