Gator Nitro Sand Beige 18,2kg
Gator Nitro Sand Beige 18,2kg
Totaalprijs
96,80
per
zak
incl. BTW
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Productnummer:
611815
GATOR NITRO VOEGZAND is het ideale luchthardende, waterdoorlatende voegmateriaal. Het is een kant-en-klaar mengsel van gekalibreerd zand en een gepatenteerde harsformule die uithardt bij blootstelling aan de lucht en van boven naar beneden in de voeg uithardt. Het product kan worden aangebracht bij nat of droog weer boven 3°C.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 611815 |
| Materiaal | Zand |
| Kleurfamilie | Beige |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 0 x 0 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 18.2 kg |
| Nettogewicht | 18.2 kg |
| Gewicht | 18.2 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|