(H) Hoek U-element 40x50x40 Grijs
(H) Hoek U-element 40x50x40 Grijs
Calculator
stuk
pallet
stuk
66,99
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
118216
U- en L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus!
Pluspunten
- Functioneel
- Snelle installatie
- Snel hoogtes opvangen
- Vorstbestendig
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 118216 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 40 x 40 x 50 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 102 kg |
| Nettogewicht | 102 kg |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 40 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Gewicht | 102 kg |
| Materiaal dikte | 7 cm |
Praktische Eigenschappen en toepasbaarheid
| Gewapend | |
|---|---|
| Vorm artikel | U-vorm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Bijbehorende producten
Alternatieven
Benodigdheden
Bijbehorende producten
Alternatieven