Handvorkje 'Welldone' essen handvat 140mm
Handvorkje 'Welldone' essen handvat 140mm
Calculator
stuk
stuk
16,59
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612349
Onze topper in kwaliteit. Met deze ‘Welldone’ handvorkje kun je niet alleen eenjarige planten verwijderen,
ook het oogsten van verschillende groentesoorten is geen enkel probleem met deze gigant. De ‘Welldone’
constructie staat garant voor het zware werk in alle grondsoorten.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612349 |
| Materiaal | Hout - massief , Metaal |
| Kleurfamilie | Antraciet , Blank |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 8 x 5 x 30 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.2 kg |
| Nettogewicht | 0.2 kg |
| Breedte | 8 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Diepte | 30 cm |
| Gewicht | 0.2 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|