Helling Corrector 0-5%
Helling Corrector 0-5%
Calculator
stuk
pallet
stuk
2,40
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
207415
Deze helling corrector (0-5%) kan op of onder de vloerdrager geplaatst kan worden.
Wanneer de corrector onder de vloerdrager gemonteerd wordt, zorgt dit voor een loodrechte constructie van de vloer met een maximale stabiliteit en drukverdeling.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 207415 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 0 x 0 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.15 kg |
| Nettogewicht | 0.15 kg |
| Gewicht | 0.15 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten