Hoek-L-Element 140x50x50x10cm Zichtbeton
Hoek-L-Element 140x50x50x10cm Zichtbeton
Calculator
stuk
pallet
stuk
302,49
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
213495
L-elementen zijn zeer divers in te zetten. Je kunt de elementen gebruiken als tafel of stoeltje, maar ook als zandbakrand of om hoogteverschillen op te vangen. Een multifunctioneel product voor diverse tuinideeën dus! Dit is het bijpassende hoekelement.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 213495 |
| Materiaal | Beton |
| Kleurfamilie | Grijs |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 50 x 140 x 50 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 380 kg |
| Nettogewicht | 380 kg |
| Breedte | 50 cm |
| Hoogte | 140 cm |
| Diepte | 50 cm |
| Gewicht | 380 kg |
| Materiaal dikte | 10 cm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|