Hoekpaal Bamboescherm mt bevestigingsvoet 182cm Corten
Hoekpaal Bamboescherm mt bevestigingsvoet 182cm Corten
Calculator
stuk
stuk
410,99
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612115
Stevige stalen paal voor het bevestigen van een bamboe schuttingpaneel aan het stalen frame. Het is de hoekpaal van uw omheiningssysteem en wordt direct in de grond gebetonneerd of met een solide voetplaat op een bestaande, solide basis geschroefd.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612115 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleurfamilie | Bruin |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 6 x 6 x 185 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 13 kg |
| Nettogewicht | 13 kg |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Diepte | 185 cm |
| Gewicht | 13 kg |
| Diameter | 25 mm |
| Materiaal dikte | 60 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|