Hoekpaal voor Bamboescherm H182 L:230cm Corten
Hoekpaal voor Bamboescherm H182 L:230cm Corten
Calculator
stuk
stuk
390,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
612116
Stevige stalen paal voor het bevestigen van een bamboe schuttingpaneel aan het stalen frame. Het is de hoekpaal van uw omheiningssysteem en wordt direct in de grond gebetonneerd of met een solide voetplaat op een bestaande, solide basis geschroefd.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | No Brand |
| Artikelnummer | 612116 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleurfamilie | Bruin |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 6 x 6 x 230 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 15 kg |
| Nettogewicht | 15 kg |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 6 cm |
| Diepte | 230 cm |
| Gewicht | 15 kg |
| Diameter | 25 mm |
| Materiaal dikte | 60 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|