In-Lite Ace Down Wall 100-230V - White
In-Lite Ace Down Wall 100-230V - White
Calculator
stuk
pallet
stuk
206,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
610811
Wandarmatuur ACE DOWN 100-230V is uitsluitend geschikt voor aansluiting op het netstroom. Dit maakt het armatuur geschikt voor montage aan een woonhuis, garage of schuur. Het armatuur geeft een gerichte bundel licht in naar beneden. De bundel is met accessoire SHUTTER 2 op iedere gewenste breedte in te stellen.
Pluspunten
- Geeft een gebundeld licht naar beneden
- Geschikt voor het verlichten van een schutting en muur
- Direct aan te sluiten op 230 Volt
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 610811 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Wit |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 10 x 10 x 10.3 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1.5 kg |
| Nettogewicht | 1.5 kg |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 10.3 cm |
| Gewicht | 1.5 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|