In-Lite Ace Down Wall 12V - Dark Grey
In-Lite Ace Down Wall 12V - Dark Grey
Calculator
stuk
pallet
stuk
167,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
208808
Wandarmatuur ACE DOWN geeft een gerichte bundel licht en is geschikt voor montage aan een muur of schutting. De lichtbron ligt diep in het armatuur waardoor het licht niet verblindt. Het licht van ACE DOWN kan in breedte versteld worden met de los verkrijgbare SHUTTER 1.
Pluspunten
- Geeft een gebundeld licht naar beneden
- Geschikt voor het verlichten van een schutting en muur
- Lichtbeeld aan te passen met meerdere accesoires
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 208808 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 6.4 x 10 x 9.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1.5 kg |
| Nettogewicht | 1.5 kg |
| Breedte | 6.4 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 9.5 cm |
| Gewicht | 1.5 kg |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Alternatieven
Benodigdheden
Bijbehorende producten
Alternatieven
Benodigdheden