In-Lite Ace Solitary 12V - Rosé Silver
In-Lite Ace Solitary 12V - Rosé Silver
Calculator
stuk
pallet
stuk
199,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
208806
Staand armatuur ACE geeft een strijklicht dat geschikt is voor het verlichten van een pad of oprit. De lichtbron in het armatuur is kantelbaar. Hierdoor is ACE ook geschikt om de border, schutting of andere specifieke tuinelementen uit te lichten.
Pluspunten
- Geeft een sfeervol strijklicht
- Geschikt voor het verlichten van een oprit en pad
- Kantelbare lichtbron
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 208806 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Zilver |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 7.8 x 20.5 x 8.6 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1.5 kg |
| Nettogewicht | 1.5 kg |
| Breedte | 7.8 cm |
| Hoogte | 20.5 cm |
| Diepte | 8.6 cm |
| Gewicht | 1.5 kg |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Alternatieven
Bijbehorende producten
Benodigdheden
Alternatieven
Bijbehorende producten
Benodigdheden