In-Lite Ace Solitary 12V - White
In-Lite Ace Solitary 12V - White
Calculator
stuk
pallet
stuk
205,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
209882
Staand armatuur ACE geeft een strijklicht dat geschikt is voor het verlichten van een pad of oprit. De lichtbron in het armatuur is kantelbaar. Hierdoor is ACE ook geschikt om de border, schutting of andere specifieke tuinelementen uit te lichten.
Pluspunten
- Geeft een sfeervol strijklicht
- Geschikt voor het verlichten van een oprit en pad
- Kantelbare lichtbron
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 209882 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Wit |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 7.8 x 20.5 x 8.6 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 3.5 kg |
| Nettogewicht | 3.5 kg |
| Breedte | 7.8 cm |
| Hoogte | 20.5 cm |
| Diepte | 8.6 cm |
| Gewicht | 3.5 kg |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Alternatieven
Benodigdheden
Bijbehorende producten
Alternatieven
Benodigdheden