In-Lite Ace Solitary High 12V - Corten
In-Lite Ace Solitary High 12V - Corten
Calculator
stuk
pallet
stuk
290,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
611743
De hoge staande buitenlamp ACE HIGH geeft aan 2 zijden een gespreid licht naar beneden en is daarmee uitermate geschikt voor de verwerking tussen planten en siergrassen. Het armatuur is ongeveer 50 cm hoog en heeft een lichtbron die zo’n 10 graden te kantelen is. Je kunt hierdoor eenvoudig accenten leggen op delen van de border zonder dat de lichtbron zichtbaar is. ACE HIGH is verkrijgbaar in 4 kleuren en perfect te combineren met andere buitenlampen uit de ACE serie.
Pluspunten
- Geeft een sfeervol licht naar beneden
- Geschikt voor het verlichten beplanting, een oprit en pad
- Kantelbare lichtbron
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 611743 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Bruin |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 7.8 x 49 x 8.6 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 3 kg |
| Nettogewicht | 3 kg |
| Breedte | 7.8 cm |
| Hoogte | 49 cm |
| Diepte | 8.6 cm |
| Gewicht | 3 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|