In-Lite Ace Up-Down Wall 100-230V - Rosé Silver
In-Lite Ace Up-Down Wall 100-230V - Rosé Silver
Calculator
stuk
pallet
stuk
230,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
208810
Wandarmatuur ACE UP-DOWN 100-230V is uitsluitend geschikt voor aansluiting op het netstroom. Dit maakt het armatuur geschikt voor montage aan een woonhuis, garage of schuur. Het armatuur geeft een gerichte bundel licht in twee richtingen. De bundels zijn met accessoire SHUTTER 2 op iedere gewenste breedte in te stellen.
Pluspunten
- Geeft een gebundeld licht naar boven en beneden
- Geschikt voor het verlichten van een gevel of overkapping
- Direct aan te sluiten op 230 Volt
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 208810 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Zilver |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 10 x 10 x 10.3 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1.5 kg |
| Nettogewicht | 1.5 kg |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 10.3 cm |
| Gewicht | 1.5 kg |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Bijbehorende producten
Alternatieven
Bijbehorende producten
Alternatieven