In-Lite Ace Up-Down Wall 12V - Corten
In-Lite Ace Up-Down Wall 12V - Corten
Calculator
stuk
pallet
stuk
220,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
611748
Wandarmatuur ACE UP-DOWN geeft een gerichte bundel licht naar boven en beneden. Het armatuur is geschikt voor aan een schutting of muur. De twee lichtbronnen liggen diep in het armatuur waardoor het licht niet verblindt. Liever een smallere lichtbundel of juist een wat zachter lichtbeeld? Met de los verkrijgbare ACE accessoires kun je de lichtbundels van de ACE armaturen afstemmen op je smaak en situatie.
Pluspunten
- Geeft een gebundeld licht naar boven en beneden
- Geschikt voor het verlichten van een schutting en muur
- Lichtbeeld aan te passen met meerdere accessoires
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | in-lite |
| Artikelnummer | 611748 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Bruin |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 6.4 x 12 x 9.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1.5 kg |
| Nettogewicht | 1.5 kg |
| Breedte | 6.4 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Diepte | 9.5 cm |
| Gewicht | 1.5 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|