In-Lite Big Cubid Wall 12V - White
In-Lite Big Cubid Wall 12V - White
Calculator
stuk
pallet
stuk
119,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
610814
Met een lichtbereik van 3 meter is BIG CUBID 12V perfect voor het sfeervol uitlichten van tuinwanden, schuttingen en pergola’s. Indien subtieler licht wenselijk is, kan CUBID toegepast worden.
BIG CUBID is vervaardigd uit aluminium, voorzien van een FCBV coating. Deze wandlamp is verkrijgbaar in drie verschillende kleuren en in een kleinere variant: CUBID.
BIG CUBID is vervaardigd uit aluminium, voorzien van een FCBV coating. Deze wandlamp is verkrijgbaar in drie verschillende kleuren en in een kleinere variant: CUBID.
Pluspunten
- Geeft een sfeervol licht naar beneden
- Geschikt voor het verlichten van een schutting en muur
- Ook verkrijgbaar in compactere CUBID versie
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 610814 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Wit |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 7 x 7.2 x 7.3 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.35 kg |
| Nettogewicht | 0.35 kg |
| Breedte | 7 cm |
| Hoogte | 7.2 cm |
| Diepte | 7.3 cm |
| Gewicht | 0.35 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|