In-Lite Big Nero 12V - Dark
In-Lite Big Nero 12V - Dark
Calculator
stuk
pallet
stuk
244,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
213084
De BIG NERO 12V Dark produceert zijn nieuwe single chip led en World Leading LEDiL® lens een lichtbereik van minimaal 6,5 meter met een lichthoek van 49 graden.
De nieuwe BIG NERO is voorzien van in-lite Motion technologie.
Doormiddel van deze technologie stel je zeer eenvoudig de lichtbron af zonder dat het armatuur opengemaakt hoeft te worden. Houd je simpelweg de meegeleverde magneet op het in-lite logo en de lichtbron zal automatisch kantelen.
De nieuwe BIG NERO is voorzien van in-lite Motion technologie.
Doormiddel van deze technologie stel je zeer eenvoudig de lichtbron af zonder dat het armatuur opengemaakt hoeft te worden. Houd je simpelweg de meegeleverde magneet op het in-lite logo en de lichtbron zal automatisch kantelen.
Pluspunten
- Geeft een krachtig en zeer breed gebundeld licht
- Geschikt voor het verlichten van hoge elementen tot 6,5 meter
- Uitgevoerd met in-lite Motion technologie
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 213084 |
| Materiaal | Glas , Metaal |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 17 x 12.3 x 17 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.6 kg |
| Nettogewicht | 0.6 kg |
| Breedte | 17 cm |
| Hoogte | 12.3 cm |
| Diepte | 17 cm |
| Gewicht | 0.6 kg |
| Diameter | 170 mm |
| Materiaal dikte | 123 mm |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|