In-Lite Blink Wall 12V - White
In-Lite Blink Wall 12V - White
Calculator
stuk
pallet
stuk
90,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
209888
Wandarmatuur BLINK geeft een warm wit gebundeld licht naar beneden. Geschikt voor montage aan een muur of schutting. BLINK is verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren: Dark Grey, White en Rosé Silver
Pluspunten
- Geeft een breed sfeervol licht naar beneden
- Geschikt voor het verlichten van een schutting en muur
- Strak en rond design
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 209888 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Wit |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 10 x 10 x 4.8 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.5 kg |
| Nettogewicht | 0.5 kg |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Diepte | 4.8 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Diameter | 100 mm |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Benodigdheden