In-Lite Cubid Wall 12V - White
In-Lite Cubid Wall 12V - White
Calculator
stuk
pallet
stuk
65,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
611760
CUBID is een kubusvormig wandarmatuur en geeft een warm wit gebundeld licht naar beneden. Dit armatuur is perfect voor het verlichten van lage muren, trapelementen, vijverranden en pergola's.
CUBID is vervaardigd uit aluminium, voorzien van een FCBV coating. Deze wandlamp is verkrijgbaar in drie verschillende kleuren en in een grotere variant: BIG CUBID.
Subtiel kubusvormig wandarmatuur. Geeft een warm wit licht. CUBID 12V is geschikt voor het verlichten van bijvoorbeeld vijverranden en pergola's.
CUBID is vervaardigd uit aluminium, voorzien van een FCBV coating. Deze wandlamp is verkrijgbaar in drie verschillende kleuren en in een grotere variant: BIG CUBID.
Subtiel kubusvormig wandarmatuur. Geeft een warm wit licht. CUBID 12V is geschikt voor het verlichten van bijvoorbeeld vijverranden en pergola's.
Pluspunten
- Geeft een subtiel sfeervol licht naar beneden
- Geschikt voor het verlichten van lage muren, trapelementen, vijverranden en pergola's
- Verkrijgbaar in twee formaten
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 611760 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Wit |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 5 x 5 x 5.3 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.25 kg |
| Nettogewicht | 0.25 kg |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Diepte | 5.3 cm |
| Gewicht | 0.25 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|