In-Lite DB-LED Warm White 12v
In-Lite DB-LED Warm White 12v
Calculator
stuk
stuk
51,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
203654
Armatuur DB-LED is klein maar fijn. Het subtiele lichtpuntje is ook overdag zichtbaar en is geschikt voor in bijvoorbeeld traptredes en terrassen. Voor een bijzonder effect verwerk je meerdere spotjes willekeurig in je tuinpad.
De EASY-LOCK wordt standaard meegeleverd bij dit armatuur. De kabellengte aan dit armatuur is 60cm. TIP: Denk aan een verlengkabel.
De EASY-LOCK wordt standaard meegeleverd bij dit armatuur. De kabellengte aan dit armatuur is 60cm. TIP: Denk aan een verlengkabel.
Pluspunten
- Geeft een sprankelend warm wit fel licht
- Geschikt voor het verlichten van de randen van een oprit en terras
- Overrijdbaar
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 203654 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Transparant |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 2.2 x 5 x 2.2 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.12 kg |
| Nettogewicht | 0.12 kg |
| Breedte | 2.2 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Diepte | 2.2 cm |
| Gewicht | 0.12 kg |
| Diameter | 22 mm |
| Materiaal dikte | 32 mm |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Alternatieven
Benodigdheden
Alternatieven