In-Lite Disc Tube Low
In-Lite Disc Tube Low
Calculator
stuk
pallet
stuk
54,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
610808
DISC Low is een 35 cm hoge staande lamp uit het DISC concept. DISC geeft een neerwaarts schijnend diffuus lichtbeeld en kan op één van de 12V HUB transformators van in-lite aangesloten worden.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | in-lite |
| Artikelnummer | 610808 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | x 35 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.3 kg |
| Nettogewicht | 0.3 kg |
| Hoogte | 35 cm |
| Diepte | 0 cm |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Diameter | 66 mm |
| Materiaal dikte | 350 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|