In-Lite Evo Down Wall 100-230V - Dark
In-Lite Evo Down Wall 100-230V - Dark
Calculator
stuk
pallet
stuk
275,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
211977
Wandarmatuur EVO DOWN 100-230V is uitsluitend geschikt voor aansluiting op het netstroom. De stijlvolle wandlamp is perfect voor het sfeervol verlichten van wanden of muren en past uitstekend bij moderne huizen en strakke gevels. Wandlamp EVO DOWN DARK 100-230V maakt je EVO lichtplan compleet. De wandlamp komt ook los goed tot zijn recht op een strakke wand of gevel. Deze LED downlighter schijnt (zoals het woord al zegt) naar beneden en heeft een vrij brede diffuse lichtuittrede, waarmee je een sfeervol lichtbeeld creëert op je muur of wand.
Ga voor premium quality met onze bijzondere EVO lijn. EVO producten (EVO staat voor evo-lutie) hebben een moderne, strakke vormgeving en zijn uitgevoerd in donkergrijs geanodiseerd aluminium. Hiermee zijn EVO armaturen extra robuust, slijtvast en vuilwerend. Dankzij de hoogwaardige LED lichtbron en lens met diamond cut structuur, zorgen EVO buitenlampen voor een mooi diffuus lichtbeeld met een excellente kleurweergave (CRI).
Ga voor premium quality met onze bijzondere EVO lijn. EVO producten (EVO staat voor evo-lutie) hebben een moderne, strakke vormgeving en zijn uitgevoerd in donkergrijs geanodiseerd aluminium. Hiermee zijn EVO armaturen extra robuust, slijtvast en vuilwerend. Dankzij de hoogwaardige LED lichtbron en lens met diamond cut structuur, zorgen EVO buitenlampen voor een mooi diffuus lichtbeeld met een excellente kleurweergave (CRI).
Pluspunten
- Geeft een sfeervol licht naar beneden
- Geschikt voor het verlichten van een gevel
- Direct aan te sluiten op 230 Volt
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 211977 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 5 x 30 x 7.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 2.5 kg |
| Nettogewicht | 2.5 kg |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 30 cm |
| Diepte | 7.5 cm |
| Gewicht | 2.5 kg |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Benodigdheden