In-Lite Evo Flex Corner Outside bevestgingsprofiel
In-Lite Evo Flex Corner Outside bevestgingsprofiel
Calculator
stuk
pallet
stuk
6,50
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
611152
EVO FLEX CORNER OUTSIDE is een speciaal bevestigingsprofiel voor EVO FLEX (1,2,3) voor montage van het armatuur in een buitenbocht in een hoek van 90 graden met een uitsparing voor de lichtbron aan de binnenzijde en een uitsparing voor de grondkabel aan de buitenzijde.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | in-lite |
| Artikelnummer | 611152 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 0 x 0 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.5 kg |
| Nettogewicht | 0.5 kg |
| Breedte | 5.3 cm |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Diepte | 5.3 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Diameter | 47 mm |
| Materiaal dikte | 15 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|