In-Lite Evo Flex Profile opbouw profiel 101cm
In-Lite Evo Flex Profile opbouw profiel 101cm
Calculator
stuk
pallet
stuk
15,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
611753
EVO FLEX PROFILE is ontworpen om alle EVO FLEX armaturen te kunnen monteren onder een traptrede, badrand, vijver of dakoverstek. In het profiel zijn gaten voorbereid voor montage op een harde ondergrond.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | in-lite |
| Artikelnummer | 611753 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 2.55 x 1.5 x 96 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1 kg |
| Nettogewicht | 1 kg |
| Breedte | 2.55 cm |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Diepte | 96 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Diameter | 47 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|