In-Lite Evo Flex Spike montagepen
In-Lite Evo Flex Spike montagepen
Calculator
stuk
pallet
stuk
12,50
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
611755
EVO FLEX SPIKE is ontworpen om EVO FLEX (1, 2, 3) te kunnen monteren in alle vormen borders. In het profiel zijn gaten voorbereid voor montage op een zachte ondergrond.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | in-lite |
| Artikelnummer | 611755 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 0 x 0 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 1 kg |
| Nettogewicht | 1 kg |
| Breedte | 1.1 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Diepte | 1.5 cm |
| Gewicht | 1 kg |
| Materiaal dikte | 120 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|