In-Lite Evo Solitary 12V - Dark
In-Lite Evo Solitary 12V - Dark
Calculator
stuk
pallet
stuk
325,01
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
211510
De staande buitenlamp EVO is een stijlobject voor je tuin dat aan één zijde een architectonisch strak lichtbeeld geeft. EVO komt het beste tot zijn recht wanneer je deze plaatst in bijvoorbeeld een border met hogere beplanting of langs een pad.
De EASY-LOCK wordt standaard meegeleverd bij dit armatuur. De kabellengte aan dit armatuur is 60cm.
De EASY-LOCK wordt standaard meegeleverd bij dit armatuur. De kabellengte aan dit armatuur is 60cm.
Pluspunten
- Geeft een breed en sfeervol strijklicht
- Geschikt voor het verlichten van een oprit en pad
- Verkrijgbaar in twee hoogtes
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 211510 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 5 x 60.6 x 12 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 2.5 kg |
| Nettogewicht | 2.5 kg |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 60.6 cm |
| Diepte | 12 cm |
| Gewicht | 2.5 kg |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Benodigdheden