In-Lite FIX 4 hoek montageprofiel geschikt voor Evo Hyde 180
In-Lite FIX 4 hoek montageprofiel geschikt voor Evo Hyde 180
Calculator
stuk
pallet
stuk
20,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
211658
Met het FIX 4 hoekprofiel is de EVO HYDE 180 gemakkelijk te bevestigen op gemetselde of gestapelde lage muurtjes/bankjes.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 211658 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 0 x 0 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.5 kg |
| Nettogewicht | 0.5 kg |
| Gewicht | 0.5 kg |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Benodigdheden