In-Lite Hyve 22 LED grondspot 12V - RVS - Ø 22mm
In-Lite Hyve 22 LED grondspot 12V - RVS - Ø 22mm
(Tijdelijk) niet beschikbaar.
Informeer bij de klantenservice voor de actuele levertijd
Calculator
stuk
pallet
stuk
64,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
208731
Dit subtiele armatuur met een diameter van 22 mm is afgewerkt met een RVS ring. Het geeft 's avonds een sfeervol warm licht dat door de lens met honingraatstructuur niet verblindt. Daarmee is het armatuur geschikt voor in bijvoorbeeld traptredes en terrassen. HYVE 22 RVS is goed te combineren met de andere armaturen uit de HYVE lijn.
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 208731 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Zilver |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 2.8 x 5.5 x 2.8 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.3 kg |
| Nettogewicht | 0.3 kg |
| Breedte | 2.8 cm |
| Hoogte | 5.5 cm |
| Diepte | 2.8 cm |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Materiaal dikte | 37 mm |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|