In-Lite Liv Solitary 12V - Rosé Silver
In-Lite Liv Solitary 12V - Rosé Silver
Calculator
stuk
pallet
stuk
149,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
204411
Staande buitenlamp LIV geeft rondom een warm wit sfeerlicht. Geschikt voor bijvoorbeeld het terras of de border. Voor een mooi lichtbeeld in de border adviseren we bij hogere beplanting LIV en bij lagere beplanting LIV LOW.
Pluspunten
- Geeft een warm rondomschijnend sfeerlicht
- Geschikt voor het verlichten van hoge beplanting
- Verkrijgbaar in twee hoogtes
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 204411 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Zilver |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 6.7 x 61.2 x 6.7 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.5 kg |
| Nettogewicht | 0.5 kg |
| Breedte | 6.7 cm |
| Hoogte | 61.2 cm |
| Diepte | 6.7 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Diameter | 67 mm |
| Materiaal dikte | 612 mm |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Benodigdheden