In-Lite Liv Solitary Low 12V - Dark Grey
In-Lite Liv Solitary Low 12V - Dark Grey
Calculator
stuk
pallet
stuk
139,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
207537
Laag bovengronds armatuur LIV LOW geeft rondom een warm wit sfeerlicht. Geschikt voor bijvoorbeeld het terras of de border. Voor een mooi lichtbeeld in de border adviseren we bij hogere beplanting LIV en bij lagere beplanting LIV LOW.
Pluspunten
- Geeft een warm rondomschijnend sfeerlicht
- Geschikt voor het verlichten van lage beplanting
- Verkrijgbaar in twee hoogtes
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 207537 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 6.7 x 37.2 x 6.7 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 2.5 kg |
| Nettogewicht | 2.5 kg |
| Breedte | 6.7 cm |
| Hoogte | 37.2 cm |
| Diepte | 6.7 cm |
| Gewicht | 2.5 kg |
| Diameter | 67 mm |
| Materiaal dikte | 372 mm |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Benodigdheden