In-Lite Mini Sway Light Head Black Solitary
In-Lite Mini Sway Light Head Black Solitary
Calculator
stuk
pallet
stuk
94,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
611744
De flexibele, veelzijdige MINI SWAY heeft een uniek 360° lichteffect. Door de verschillende hoogte combinaties is MINI SWAY geschikt voor alle type borders, struiken en siergrassen.
Combineer verschillende hoogte voor een speels effect
Combineer verschillende hoogte voor een speels effect
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 611744 |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleurfamilie | Zwart |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 0 x 0 x cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.5 kg |
| Nettogewicht | 0.5 kg |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Diameter | 85 mm |
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|