In-Lite Mini Wedge Wall 12V - Dark Grey
In-Lite Mini Wedge Wall 12V - Dark Grey
Calculator
stuk
pallet
stuk
73,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
212064
De MINI WEDGE DARK is het kleinere broertje van de WEDGE. Het armatuur is klein van formaat (6 cm breed), maar heeft een brede lichtuittrede. Met deze kleine wandlamp creëer je in een handomdraai mooie lichteffecten op een lage wand, verhoogde border of traptreden. Bij laatstgenoemde zorgt het armatuur voor extra veiligheid. Ook is het armatuur, met een verbruikswaarde van slechts 0,5 watt, zeer energiezuinig.
Pluspunten
- Geeft een subtiel sfeervol licht naar beneden
- Geschikt voor het verlichten van een lage schutting en muur
- Verkrijgbaar in drie formaten
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 212064 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 6 x 5 x 3.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.25 kg |
| Nettogewicht | 0.25 kg |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Diepte | 3.5 cm |
| Gewicht | 0.25 kg |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Benodigdheden