In-Lite Puck 22 LED grondspot 12V - Black - Ø 22mm
In-Lite Puck 22 LED grondspot 12V - Black - Ø 22mm
Calculator
stuk
pallet
stuk
75,00
per
stuk
incl. BTW
Productnummer:
212053
De kleine PUCK 22 12V grondspot is perfect als subtiele indicatieverlichting voor je oprit, pad, vlonder of steiger. De PUCK 22 12v heeft een doorsnede van 22 mm en is afgewerkt met een geanodiseerde aluminium cap in Dark Grey. Het licht van de grondspots is door de zijwaartse uittrede al van grote afstand te zien. Door het niet-verblindende licht is PUCK 22 12V ook in te zetten als sfeerlicht. De PUCK serie komt in twee verschillende kleuren (Dark Grey en Light Grey) en formaten (PUCK heeft een diameter van 60 mm en PUCK 22 van 22 mm).
Pluspunten
- Geeft een subtiel rondom schijnend licht
- Geschikt voor het verlichten van de randen van een oprit, pad en terras
- Overrijdbaar
Algemeen
| Keurmerk / Kwaliteitsnorm | Geen |
|---|---|
| Merk | TuinVisie |
| Artikelnummer | 212053 |
| Materiaal | Kunststof , Metaal |
| Kleurfamilie | Antraciet |
Afmetingen
| Volledige afmeting los product | 3.5 x 5 x 3.5 cm |
|---|---|
| Brutogewicht | 0.25 kg |
| Nettogewicht | 0.25 kg |
| Breedte | 3.5 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Diepte | 3.5 cm |
| Gewicht | 0.25 kg |
| Materiaal dikte | 430 mm |
Technische Specificaties en Aansluitingen
| Lichtkleur | Warm wit |
|---|
Gebruiksgemak en Toepassingsmogelijkheden
| Beperkt houdbaar | Nee |
|---|
Benodigdheden
Benodigdheden